Op 16 mei 2024 diende FV Leo club Schelde-Leie een aanvraag in tot het bekomen van een toelating voor de organisatie van Allegro Aperitivo die zal doorgaan Zebrastraat 32, op 28 juni 2024 van 16:00 uur tot 24:00 uur.
Op basis van de ontvangen informatie blijkt dat het gaat om:
Allegro Aperitivo is een afterwork georganiseerd door een service club genaamd: Leo club Schelde-Leie.
Het doel van deze afterwork is om geld in te zamelen voor goede doelen zoals Mfc Nova en Lovenbos.
Dit evenement gaat door in de Zebrastraat 32 van 16u tot 00u .
Men verwacht max 400 bezoekers.
Schenken van bier, cocktails (sang de pascal), sterke bieren, wijn en spumante.
Plaatsen van een bar, dj booth, wc truck, stand voor cocktails en een foodtruck.
Ter voldoening aan artikel 19, tweede lid van de gecoördineerde wetten op de Raad van State wordt hierbij gewezen op de mogelijkheid een vordering tot nietigverklaring en/of tot schorsing in te stellen, tegen de beslissing die u heden wordt betekend.
Beroepen tot nietigverklaring (en eventueel schorsing) moeten op straffe van niet-ontvankelijkheid worden ingesteld binnen de zestig dagen nadat de beslissingen, reglementen of besluiten werden bekendgemaakt of betekend. Op hetzelfde ogenblik als zij haar verzoekschrift indient, stuurt de verzoekende partij een kopie daarvan ter informatie naar Stad Gent, p.a. Botermarkt 1, 9000 Gent.
Het ondertekende verzoekschrift kan per aangetekende zending aan de griffie van de Raad van State, Wetenschapsstraat 33, 1040 Brussel worden gericht of elektronisch via http://eproadmin.raadvst-consetat.be
Meer informatie op http://www.raadvst-consetat.be , doorklikken naar ‘procedure’ > ‘bestuursrechtspraak’.
Mededeling
De Stad Gent behandelt uw persoonsgegevens met respect voor uw privacy. We volgen hiervoor de Algemene Verordening Gegevensbescherming. Ga voor meer informatie naar www.stad.gent en zoek op ‘Met respect voor uw privacy’.
Verleent toelating aan FV Leo club Schelde-Leie voor de organisatie van Allegro Aperitivo die zal doorgaan Zebrastraat 32, op 28 juni 2024 van van 16:00 uur tot 24:00 uur en mits naleving van de voorwaarden vermeld in artikel 2.
De organisator is te allen tijde verantwoordelijk voor het naleven van voorwaarden die zijn opgenomen in deze toelating.
Specifieke voorwaarden voor dit evenement: